لایف دیجیت ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است
لایف دیجیت ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، میتوانند عضویت دریافت خبرنامه لایف دیجیت را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 09178753856 تنها شماره‌ای است که لایف دیجیت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس ) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان لایف دیجیت ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام لایف دیجیت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به lifedigit.ir@gmail.com اطلاع دهید. همچنین این شماره، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه لایف دیجیت را به اطلاع کاربران میرساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد.
لایف دیجیت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، لایف دیجیت میتواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. لایف دیجیت هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

لایف دیجیت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار میگیرد و امیدوار است که تجربه ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.